10Pcs Cat7 Shielded RJ45 Connector 10Gbps, Gold-Plated Pins, Metal Housing, 1.5mm Hole, 2-Piece Pass-Through, for Cat7 Cable
$11.15
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 20 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 220 V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
99999 in stock
SKU:
AHPYG13JRHAE
Description






Reviews (0)
Be the first to review “10Pcs Cat7 Shielded RJ45 Connector 10Gbps, Gold-Plated Pins, Metal Housing, 1.5mm Hole, 2-Piece Pass-Through, for Cat7 Cable” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.