Red Handle Small Valve 6mm 8mm 10mm 12mm Hose Barb Inline Brass Water Oil Air Gas Fuel Line Shutoff Ball Valve Pipe Fittings
$26.32 – $497.50Price range: $26.32 through $497.50
40pcs New 4mm Banana Plug Connector Screw-type Banana Head Black And Red Color Nickel-plated Plastic Banana Plug Silvery
$13.04 – $14.65Price range: $13.04 through $14.65
Pedal Switch IP67 Watproof Responder Switch AC/DC Emergency Stop Button Handle Foot Push Self Reset Locked NO/NC Start Contactor
$22.84 – $230.96Price range: $22.84 through $230.96
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Copper |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Current | 10A |
| Item Type | SWITCHES |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Model Number | Switches |
SKU:
A6TBLMKV2YPI
Description








Reviews (0)
Be the first to review “Pedal Switch IP67 Watproof Responder Switch AC/DC Emergency Stop Button Handle Foot Push Self Reset Locked NO/NC Start Contactor” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.