Back to products
63A 125A IP67 220V 380V Industrial MALE FEMALE Plug and Socket 3P/4P/5P Electrical ConnectorWall Mounted Socket
$25.11 – $83.08Price range: $25.11 through $83.08
5Pcs Industrial Plug and Socket Waterproof Connector 3PIN 4PIN 5PIN 16A/32A Waterproof Electrical Connection Wall Mount Socket
$23.74 – $60.14Price range: $23.74 through $60.14
| Weight | 0.418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 13 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 220 V, 220V-415V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Model Number | 013, 3P/4P/5P |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
KUSLPTT0Z6OQ
Category: High-power industrial outdoor plug
Description
























Reviews (0)
Be the first to review “5Pcs Industrial Plug and Socket Waterproof Connector 3PIN 4PIN 5PIN 16A/32A Waterproof Electrical Connection Wall Mount Socket” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
1PCS 4Pin 32A-3h Refrigerated and Refrigerated Container Industrial Plug Quad Marine Four Hole Connector Socket 380-440V MN3412
$16.82 – $20.60Price range: $16.82 through $20.60
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
63A 125A IP67 220V 380V Industrial MALE FEMALE Plug and Socket 3P/4P/5P Electrical ConnectorWall Mounted Socket
$25.11 – $83.08Price range: $25.11 through $83.08
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sound and light alarm alarm flashing light 1101J integrated signal warning light 12V24V220V380V rotating strobe alarm
$16.11 – $25.88Price range: $16.11 through $25.88
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.