4/10/20pcs Gold RCA Phono Plugs - Coaxial AV Audio Video Solder Connector for Speaker PC
$6.59 – $27.20Price range: $6.59 through $27.20
PV Connector T Type Parallel Connection Solar Panel System Waterproof Connector Branch Two Pieces Solar Cell Connect Plug
$11.07 – $22.70Price range: $11.07 through $22.70
100pcs 2/3 Pin Push-in Spring Loaded Connector, CH2 CH3 5A 250V Wire Cable Connector for Electrical Lighting
$14.53 – $18.62Price range: $14.53 through $18.62
| Weight | 0.320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 220 V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
WGXBVIT9SLRF
Description








Reviews (0)
Be the first to review “100pcs 2/3 Pin Push-in Spring Loaded Connector, CH2 CH3 5A 250V Wire Cable Connector for Electrical Lighting” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.