100pcs 2/3 Pin Push-in Spring Loaded Connector, CH2 CH3 5A 250V Wire Cable Connector for Electrical Lighting
$14.53 – $18.62Price range: $14.53 through $18.62
5/20Pcs M12 Small Metal Head Waterproof 2 3 4 5 6 8Pin IP68 Cable Wire Plug for LED Strips Male and Female 20cm Connector
$9.22 – $76.32Price range: $9.22 through $76.32
PV Connector T Type Parallel Connection Solar Panel System Waterproof Connector Branch Two Pieces Solar Cell Connect Plug
$11.07 – $22.70Price range: $11.07 through $22.70
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 1000 V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
1IF0UI2YXBTG
Description














Reviews (0)
Be the first to review “PV Connector T Type Parallel Connection Solar Panel System Waterproof Connector Branch Two Pieces Solar Cell Connect Plug” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.