European British French Standard Tempered Glass Switch Socket with Indicator Light , Self-Reset 1 2 3 4 Gang Wall Panel Outlets
$10.17 – $16.57Price range: $10.17 through $16.57
1/5/20PCS ECU Controller 8 14 23 35Pin Positions AMPSEAL PCB Mount Housing Plug Header Vertical Male Connector 776228-1 770680-1
$8.77 – $134.40Price range: $8.77 through $134.40
T&I Tempered Glass DIY Modular Wall Plate 2×4 inch, NEMA 5-15R Duplex Outlet, Combination with US/EU/Italy/Chile Socket Modules
$8.61 – $17.00Price range: $8.61 through $17.00
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Brand Name | T&I |
| Model Number | 118 |
| Shape | Rectangular |
| Material | Glass |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Origin | Mainland China |
| Backlight/Indication | Yes |
| Extension Cable Length | None |
| Socket Type | Combined |
| Features | With USB Ports |
| Installation Type | Wall Embedded |
| Rated Current | 16A |
| Number of slots | 3 or more |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
G2BUCI1F24Z2
Description












Reviews (0)
Be the first to review “T&I Tempered Glass DIY Modular Wall Plate 2×4 inch, NEMA 5-15R Duplex Outlet, Combination with US/EU/Italy/Chile Socket Modules” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.