Table Charging Station Hidden Type Power Socket Slow Pop-Up Table Outlet Desktop Socket for US/EU Home Office Kitchen
$64.05 – $68.86Price range: $64.05 through $68.86
10/30/50 Quick Electrical Connectors Universal Compact Push-in Conductor SPL Splitter Wiring Cable Connector Butt Terminal Block
$5.38 – $55.96Price range: $5.38 through $55.96
Hidden Inlaid Floor Socket: Ultra-thin Embedded Design Accommodating Multiple USB and EU FR UN US AC Power Outlets 130MM X 200MM
$65.12 – $65.13Price range: $65.12 through $65.13
| Weight | 1.990 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | T&I, FRONCS |
| Origin | Mainland China |
| Features | With USB Ports |
| Protection class | IP 65 |
| Material | Metal |
| Model Number | Inlaid Floor Socket |
| Rated Current | 16A |
| Grounding | Standard Grounding |
| Number of slots | 3 or more |
| Standard | 130mm x 200 mm |
| Installation Type | Wall Embedded |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Socket Type | Combined |
SKU:
VVL0TOE4HUAU
Category: Floor socket
Description






Reviews (0)
Be the first to review “Hidden Inlaid Floor Socket: Ultra-thin Embedded Design Accommodating Multiple USB and EU FR UN US AC Power Outlets 130MM X 200MM” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.