IP66 Outdoor Wall Switch 16A Weatherproof Push Button - 1/2/3 Gang Electrical for Garden/Patio/Exterior Use
$24.93 – $27.62Price range: $24.93 through $27.62
4//2.5 mm² Extension Cable PV1-F Solar Panel Wire, Waterproof DC Connector Male & Female Pair for Photovoltaic System
$11.78 – $146.03Price range: $11.78 through $146.03
Universal Wall Socket with USB-C USB Charger & Switches, 2 Gang Power Outlet With LED, Flush Mount, AC 110-250V
$21.99 – $24.58Price range: $21.99 through $24.58
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Current | 13A |
| Item Type | SWITCHES |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
RZF3NHJDGV2Y
Description












Reviews (0)
Be the first to review “Universal Wall Socket with USB-C USB Charger & Switches, 2 Gang Power Outlet With LED, Flush Mount, AC 110-250V” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.