Y60 Series SF6 Gas Density Gauge SF6 Density Monitor for Sealed Container Ring Main Unit Switchgear Indoor Outdoor SF6
$72.18
| Weight | 0.487 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 220 V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
9999 in stock
SKU:
FYJLSHD6HAMJ
Description




Reviews (0)
Be the first to review “Y60 Series SF6 Gas Density Gauge SF6 Density Monitor for Sealed Container Ring Main Unit Switchgear Indoor Outdoor SF6” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.