Universal/UK/FR/EU/US 8mm Single/Double Gang Power Outlet Stainless Steel Panel Switch Socket for Living Room Office
$4.84 – $52.51Price range: $4.84 through $52.51
NAC3FCA NAC3FCB 3Pin Power Connector LED Speakon Male Plug Blue (Input)+White (Output) Plug+Female Socket 20A 250VAC
$10.20 – $33.94Price range: $10.20 through $33.94
Wall power rail socket, kitchen aluminum expansion socket 40cm 50cm, built-in socket on countertop
$5.59 – $63.24Price range: $5.59 through $63.24
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Brand Name | T&I |
| Shape | Rectangular |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Extension Cable Length | None |
| Socket Type | Combined |
| Is Smart Device | No |
| Rated Current | 25A |
| Number of slots | 3 or more |
| Origin | Mainland China |
| Grounding | Standard Grounding |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
Y97VNWQN41W2
Category: Track Socket & Switch
Description


















Reviews (0)
Be the first to review “Wall power rail socket, kitchen aluminum expansion socket 40cm 50cm, built-in socket on countertop” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.