Tuya WiFi Smart Switch APP Wireless Controller Universal Breaker Timer Smart Life Work Switch Lncluding Bluetooth
$8.97 – $76.76Price range: $8.97 through $76.76
IP66 Waterproof Junction Box Industrial Grade Panel Mount 3Pin Power Switch ON-OFF Outdoor Socket for EU Thai US UK UN
$27.38 – $42.14Price range: $27.38 through $42.14
120dB Motor Siren MS-190, 220V Industrial Alarm Siren with Metal Housing,High Power Sound Warning Alarm for Factory and Workshop
$29.83
| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 14 cm |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | <60 |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Indicator Lights |
| Voltage | 220 V |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | NONE |
| Is Bulbs Included | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
99999 in stock
SKU:
37D3Z3Y26HOG
Category: Siren
Description







Reviews (0)
Be the first to review “120dB Motor Siren MS-190, 220V Industrial Alarm Siren with Metal Housing,High Power Sound Warning Alarm for Factory and Workshop” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Sound and light alarm alarm flashing light 1101J integrated signal warning light 12V24V220V380V rotating strobe alarm
$16.11 – $25.88Price range: $16.11 through $25.88
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Reviews
There are no reviews yet.