Tuya WiFi Smart Switch APP Wireless Controller Universal Breaker Timer Smart Life Work Switch Lncluding Bluetooth
$8.97 – $76.76Price range: $8.97 through $76.76
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Copper |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Current | 10A |
| Item Type | SWITCHES |
1.WiFi direct connection, no gateway required
2.Remote control via 3G/4G/WiFi on mobile phone
3. The MINI body can be installed directly in the switch back box
4. APP real-time display
5.Has timer/scene control
6. Share with family to control together
7. Works with Amazon Echo and Google Home Key
Specifications:
Input Voltage: 110-240V 50/60Hz
Max Load Current: 10A
WiFi Standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n
App Name: Tuya Smart/Smart Life
Product size: 39*88*22mm
Product packing size: 88*30*42mm
Net weight: 0.043kg
Gross weight: 0.051kg
Outer carton size: 472*270*250mm, 240PCS/one carton, 13kg/one carton












MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.