30A Photovoltaic PV Connector Y Type Adapter 1000V Parallel Connection Solar Panel 1 To 2/3/4 PV Plug Solar Cell Connector
$6.41 – $107.13Price range: $6.41 through $107.13
10/50/100/500 Pcs Plug 30A Amp 600V Power Marine Connector Pole For Powerpole Interlocking Plug Terminals
$4.68 – $441.98Price range: $4.68 through $441.98
5/20/100Pcs Style Quick Connector 50A/120A/175A/350A Battery Charging Plug Bipolar Copper Silver Plated High Current
$4.17 – $422.08Price range: $4.17 through $422.08
| Weight | 0.010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Color | Red, Black, Blue, Green, Yellow, Grey |
| Rated voltage | 600V |
| Shell material | PC UL94V0 |
| Terminals material | Silver-plated Copper |
| Feature 1 | For Anderson |
| Feature 2 | for anderson plug |
| Feature 3 | 50a for anderson |
| Feature 4 | 120a for anderson |
| Feature 5 | 175a for anderson |
| Feature 6 | 350a for anderson |
| Feature 7 | for anderson connectors |
| Feature 8 | for anderson plug 50amp |
| Feature 9 | for anderson plug 120amp |
| Feature 10 | for anderson plug 175amp |
| Feature 11 | for anderson plug 350amp |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 自定义编辑 |
| Model Number | SB50, SB120, SB175, SB350 |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
SP20E0WA4XE7
Description


















Reviews (0)
Be the first to review “5/20/100Pcs Style Quick Connector 50A/120A/175A/350A Battery Charging Plug Bipolar Copper Silver Plated High Current” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.