Back to products
SPL-2 Fast 2-In 2-Out, 3-In 6-Out Wiring Terminals 2-Position 2/3/4/5pin Connectors Wire Connectors electrical Connector Kit
$8.28 – $1,934.94Price range: $8.28 through $1,934.94
M12 male and female socket 4 5 8 pins weld IP67/68 Install front/rear panel waterproof circular connectors
$3.03 – $4.32Price range: $3.03 through $4.32
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 220 V |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
3EOMXCQZQOXA
Description
















Reviews (0)
Be the first to review “M12 male and female socket 4 5 8 pins weld IP67/68 Install front/rear panel waterproof circular connectors” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.