Boxed PC Series 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm Air Joint Connectors Hose Tube Pneumatic Fittings 1/4 1/8 Push in Quick Release Couplings
$25.96 – $65.15Price range: $25.96 through $65.15
Italian Standard 118x75mm Black Tempered Glass Chile Schuko Outlet 16A Dual USB Type-C 20W Fast Charging for Home Office Kitchen
$8.46 – $11.49Price range: $8.46 through $11.49
118x75mm Italy&Chile USB TypeC Fast Charging Wall Socket Schuko Wifi Smart Switch Sat TV Tel,White Tempered Glass Panel for Home
$7.41 – $10.57Price range: $7.41 through $10.57
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Features | With USB Ports |
| Material | Glass |
| Model Number | 118 |
| Extension Cable Length | None |
| Rated Current | 16A |
| Number of slots | 3 or more |
| Backlight/Indication | Yes |
| Installation Type | Wall Embedded |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Socket Type | Combined |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
SKU:
V70G3W30APLP
Category: Smart Home Accessories
Description












Reviews (0)
Be the first to review “118x75mm Italy&Chile USB TypeC Fast Charging Wall Socket Schuko Wifi Smart Switch Sat TV Tel,White Tempered Glass Panel for Home” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Tuya ZigBee Smart Light Switch No Neutral Wire No Capacitor Needed,1/2/3 Gang Wall Touch Interrupter Work with Alexa Google Home
$26.60 – $32.34Price range: $26.60 through $32.34
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
US WiFi Smart Plug with Energy Monitoring – Works with Alexa Google Home,Tuya App Control & Timer Function, 120V Outlet for Home
$18.52 – $117.16Price range: $18.52 through $117.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.