118x75mm Italy&Chile USB TypeC Fast Charging Wall Socket Schuko Wifi Smart Switch Sat TV Tel,White Tempered Glass Panel for Home
$7.41 – $10.57Price range: $7.41 through $10.57
10/20Pcs Banana Connector Plug Jack Gold Plated Musical Sound Audio Speaker 4MM Banana Plugs For Audio Video Speaker Terminal
$13.10 – $32.39Price range: $13.10 through $32.39
Italian Standard 118x75mm Black Tempered Glass Chile Schuko Outlet 16A Dual USB Type-C 20W Fast Charging for Home Office Kitchen
$8.46 – $11.49Price range: $8.46 through $11.49
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | T&I |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Features | With USB Ports |
| Material | Glass |
| Model Number | 118 |
| Extension Cable Length | None |
| Rated Current | 16A |
| Number of slots | 3 or more |
| Backlight/Indication | Yes |
| Installation Type | Wall Embedded |
| Application | Residential / General-Purpose |
| Shape | Rectangular |
| Socket Type | Combined |
SKU:
B55FWQ4BDJED
Description












Reviews (0)
Be the first to review “Italian Standard 118x75mm Black Tempered Glass Chile Schuko Outlet 16A Dual USB Type-C 20W Fast Charging for Home Office Kitchen” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Reviews
There are no reviews yet.